یکشنبه 09 مهر 1402

آغاز عملیات اجرایی سه طرح تولیدی در شهرک صنعتی کوثر

  • 1402/06/08 - 03:41
  • - تعداد بازدید: 34
  • - تعداد بازدیدکننده: 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZRec
به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت انجام شد:

آغاز عملیات اجرایی سه طرح تولیدی در شهرک صنعتی کوثر

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، عملیات اجرایی سه طرح تولیدی در شهرک صنعتی کوثر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، هاشم علایی در آئین کلنگ زنی سه طرح تولیدی در شهرک صنعتی کوثر که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: فرا رسیدن هفته دولت فرصت مناسبی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت، دستاوردهای دولت در عرصه‌های مختلف تولیدی و اقتصادی به اطلاع مردم عزیز استان رسانیده شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت‌های انجام شده‌، امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی سه طرح تولیدی در شهرک صنعتی کوثر هستیم که جا دارد از تک تک این سرمایه گذاران برای حضور در منطقه کمتر توسعه یافته شهرستان کوثر تشکر و قدردانی شود.

علایی تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی به منظور حضور سرمایه گذاران در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان، حمایت‌های متنوعی را از آنان به عمل می‌آورد که اعمال تخفیف تا 50 درصد قیمت حق بهره برداری زمین و واگذاری اراضی با اقساط طولانی مدت از جمله برنامه‌های حمایتی این شرکت از سرمایه گذاران شهرستان کوثر بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داشت: این سه طرح تولیدی در زمینی به مساحت یک هکتار با سرمایه گذاری بیش از 800 میلیارد ریال در شهرک صنعتی کوثر توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرایی خواهد شد که با بهره برداری از آن، برای بیش از 30 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود.

  • گروه خبری : گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی,گروه همکاران راهبردی
  • کد خبر : 22564
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب